identyfikator dla psa

Misia 2052

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-28 17:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rude jest piękne, czyli malutka misia szuka domu

polska wieś- sielskość, anielskość i błogi spokój…pośród tych czarownych obrazków, przy wtórze śpiewu ptaków, dzieje się dramat i tylko nieliczni dostrzegają cierpienie, głód i niemy krzyk wiejskich psów o pomoc.
z takiego miejsca pochodzi misia. uwiązana na łańcuchu, dokarmiana przez dobre dusze, tkwiła jak inne psiaki bez szansy na lepsze jutro. ale zaczarowaliśmy jej rzeczywistość, dzięki darczyńcom ma szansę na godne warunki i pobyt w hotelu.

jest malutka, delikatna, wrażliwa i…trudno oprzeć się jej urokowi.
a może nie warto się opierać?

misia jest szalenie łagodna, na początku nieśmiała, ze zdumieniem odkrywa, że jej miseczka jest zawsze pełna, że można się przytulać do woli. na każde , najmniejsze zainteresowanie człowieka , reaguje spontanicznie, całym malutkim ciałkiem okazuje radość i staje się cieniem człowieka.

misia jest bezpieczna , ale żaden hotel nie jest dla niej dobry. źle znosi obecność większych i szczekających psów. potrzebuje ludzi ceniących sobie spokój i przemiłe towarzystwo rudego pupila. maleństwo waży ok. 7kg, ma ok. 5 lat , jest oczywiście odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Kontakt

kontakt w sprawie adopcji: 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//