identyfikator dla psa

Haruś 2053

Pies

7 lat

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 18:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Haruś został znaleziony w wakacyjny dzień wraz z ogromnym, ciężkim łańcuchem, który ciągnął za sobą. z początku nieufny, szybko skusił się na smakołyka i dał zabrać ze sobą :) dziś haru(ś) czeka na nowy, kochający dom w hotelu dla psów. nie chce być dłużej psiakiem łańcuchowym i poznał czym jest smak wolności :) w dodatku podoba mu się pełna miska i saszetka ze smakołykami - a jest bardzo przekupny! haruś jest uroczym kawalerem, ale ma też swój charakterek - to typowy pies jednego właściciela. jak kogoś pokocha, to będzie chodził za nim krok w krok i raczej niechętnie schodził z kolan. w przypadku obcych nie przepada jednak za podnoszeniem i trzymaniem na rękach - dlatego nie polecamy harusia do domu z małymi dziećmi. jeśli chodzi o inne zwierzaki to oczywiście najbardziej lubi suczki, ale ze spokojnym psem dogada się bez większych problemów. potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość i bardzo dobrze znosi jazdę samochodem. haruś to mały i bezproblemowy psiak - wymaga tylko odrobiny ciepła i miejsca - najlepiej u boku ukochanej osoby. może to właśnie tobie brakuje takiego harusia? maleńkiego psa, o ogromnym serduszku, które bije dla jednej osoby? ps. i ma najpiękniejszego irokezika :) Imię: haru data urodzenia: 2013 waga: 9kg odrobaczenie: tak szczepienie: tak kastracja: tak czip: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 , 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//