identyfikator dla psa

Jeżynka 2055

Suka

4 lata

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 18:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jeżynka została znaleziona z okropnym łańcuchem zawiązanym wokół szyi drutem... prawdopodobnie całe życie spędziła na łańcuchu, bo skóra na szyi była poraniona, a sierść miała zupełnie wytartą.
mimo tych przykrych wydarzeń jeżynka jest psiakiem pełnym radości, pozytywnej energii i miłości do człowieka. suczka nigdy nie przestaje się uśmiechać, cały czas jest chętna do zabawy, drapania i gonitwy za piłeczką. kolejnym jej atutem jest fakt, że bez problemu dogaduje się z każdym psiakiem. nie jest skora do kłótni, a swoją pozytywną energią zarazi nawet największego ponuraka.
jeżynka jest pieskiem bardzo aktywnym, czasem ciężko za nią nadążyć. czasem też głuchnie na wydawane polecenia i wpada w wir szalonej zabawy. potrzebuje więc opiekuna, który nauczy ją zasad wspólnego życia. suczka potrafi chodzić na smyczy, dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, jednak na początku jest zaniepokojona - widać, że nikt nie nauczył jej czesania i brania na ręce.
sunia jest łagodna, nie wykazuje agresji i dobrze dogaduje się z dziećmi.
szukamy dla jeżyny cudownej rodziny, która pokaże jej wszystko, co straciła do tej pory.
na pewno sprawi, że nie raz na twarzy pojawi się uśmiech. jest psiakiem, przy którym naprawdę nie da się nudzić. może więc wpuścisz do swojego życia nieco słońca? :)

Imię: jeżynka
data urodzenia: ok 2016
waga: ok. 14kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja: tak
czip: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 , 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//