identyfikator dla psa

Rudi 2057

Pies

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-03-28 19:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudi to około 3-letni psiak znaleziony na jednej z podkrakowskich wsi. piesek był zaniedbany i nikt go nie szukał... i tak trafił do hotelu dla psów, gdzie czeka na odpowiedzialny dom, w którym zostanie na zawsze.
rudi jest psiakiem bardzo sympatycznym, przyjacielskim i otwartym. z łatwością nawiązuje relacje z nowymi osobami i uwielbia kontakt z człowiekiem. rudi dobrze dogaduje się też z innymi psami - powinien więc sprawdzić się w domu z innym czworonogiem. jest psiakiem grzecznym, łagodnym, potrafi chodzić na smyczy. daje się też przekupić smakołykami :) i ma najpiękniejszy nosek na świecie!
choć rudi jest kundelkiem, to ma w sobie coś niezwykłego - patrząc niego i jego pogodę ducha nie da się nie uśmiechać. rudi potrafi rozpromienić każdy dzień :)
marzysz o takim niewielkim, bezproblemowym towarzyszu? rudi chętnie pójdzie z tobą na spacer, podobnie jak poogląda seriale, wskoczy na kolana i mocno się wtuli :)
jeśli to ty szukasz takiego przyjaciela to nie każ mu dłużej czekać - zadzwoń!
Waga: ok. 9kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
czip: tak

obowiązuje umowa adopcyjna!

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//