identyfikator dla psa

Czarli 2062

Pies

7 lat

mieszaniec

Chorzów

Dodano: 2018-03-28 20:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czarli to mały psiak, który kiedyś miał dom, ale ktoś go porzucił, albo po prostu się zgubił. Niestety nikt go nie szukał, bo przez dłuższy czas błąkał się po ulicach. Do Schroniska trafił brudny i bardzo wychudzony. Obecnie jest już zdrowy, nadal nikt go nie szuka. A Czarli nadal marzy o nowym kochającym domu. Psiak jest pozytywnie nastawiony do ludzi. Lubi pieszczoty i spacery. Uwielbia biegać, bawić się i szaleć. Ma sporo energii, więc będzie wspaniałym kompanem dla aktywnej rodziny. Jest nieduży, idealny do bloku na kolana do kochania i głaskania. Czarli akceptuje inne psy. Posiada wszystkie szczepienia i bardzo stęskniony na nowy domek czeka w Schronisku w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kontakt

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//