identyfikator dla psa

Edi 2065

Suka

8 lat

mieszaniec

Pszczyna

Dodano: 2018-03-28 20:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Edi to przepiękna suczka w typie owczarka. Jest sunią energiczną, ruchliwą nastawioną na stróżowanie i pilnowanie terenu. Potrzebuje czasu na poznanie nowego opiekuna, wskazane jest spotkanie zapoznawcze z Edi. W stosunku do osób, które już zna jest przyjacielska. Umie chodzić na smyczy. Edi może zamieszkać z energicznym i radosnym psem. Sunia idealnie sprawdzi się w roli stróża. Na pewno chętnie i wzorowo spełni swoje zadanie. Edi jest wysterylizowana, posiada wszystkie szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kontakt

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//