identyfikator dla psa

Bezik 2067

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-28 22:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bezik – bardzo skrzywdzony maluszek prosi o dom.

bezik to malutki (ok. 8kg) psiak, któremu życie z całą pewnością nie oszczędzało kopniaków. bardzo bał się podniesionej ręki i gwałtownych ruchów. potrzebuje ludzi cierpliwych, to pies, który nie wskoczy państwu na kolana i nie zaliże na przysłowiową śmierć. udało się go uratować przed wywózką do typowej schroniskowej mordowni i tylko tego oszczędził mu los. przebywa w hotelu, gdzie na początku zastygał w bezruchu, starając się być niewidzialnym dla ludzi. po tygodniu ogonek był już w górze, wpatrzony w opiekunkę jak w ósmy cud świata .

on potrzebuje czasu i miłości, jest młody (ok. 3-4 lata) , wykastrowany i zaszczepiony, ładnie radzi sobie z chodzeniem na smyczy.
filmy bezika:
bezik zaprasza do zabawy:
https://www.youtube.com/watch?vtv2fk_rgpha&featureyoutu.be
bezik i jego pierwsze chwile w hotelu :
https://www.youtube.com/watch?vu3et1ulxqns&featureyoutu.be
bezik po tygodniu w hotelu :
https://www.youtube.com/watch?vorq5uxjwwog&featureyoutu.be
bezik i smyczka :
https://www.youtube.com/watch?vo2s16zi5kjq&featureyoutu.be

Kontakt

500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//