identyfikator dla psa

Atos 2069

Pies

6 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-03-28 22:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Atos to pies, który od początku nie miał lekko... jako szczenię trafił do ludzi, którzy totalnie nie nadawali się na opiekunów... dość szybko wylądował przy budzie, na łańcuchu i tak jego świat ograniczył się do półkola o promieniu dwóch metrów, gdzie nie mógł nawet swobodnie się poruszać czy załatwić... pomimo całego zła jakie go spotkało atos jest psem bardzo pozytywnym. z radością reaguje na przyjazd wolontariuszy i możliwość spaceru. uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, a gdy komuś zaufa z chęcią wystawia brzuch do głaskania :) niestety brak wcześniejszej pracy sprawił, że atos jest nieco nieokiełznany... nie wie czym są smakołyki i do czego miałyby służyć zabawki. bardzo szybko jednak nauczył się czystości :) na smyczy ciągnie jak parowóz i jest dość pobudliwy, dlatego wskazany byłby raczej dom z ogrodem. nie sprawdzi się jednak w gospodarstwie, bo większe zwierzęta nie są mu straszne. powinien znaleźć dom raczej bez małych dzieci, bo jest niedelikatny. jeśli chodzi o inne psy to powinien dogadać się z suczką, ale z racji na gabaryt i nieostrożność nie polecamy, go do małych psiaków. szukamy dla atosa cudownego domu, w którym na nowo odzyska radość życia. cierpliwych ludzi, którzy zwrócą mu stracony czas. kiedy będzie z człowiekiem i będzie miał możliwość wybiegania się z pewnością stanie się spokojniejszy, a przy odrobinie pracy stanie się cudownym psem i przyjacielem na wiele lat oraz kompanem długich wędrówek :)

Data urodzenia: 2014
waga: ok. 35-40kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
czip: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 , 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//