identyfikator dla psa

Syntia 2074

Suka

8 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-03-29 00:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ok. 5-letnia sunia, wyrzucona ze swoimi dziećmi na mróz, znaleziona z jedną córką, co się stało z pozostałymi można się domyśleć. Jest niezwykle dzielna, na swoim ciałku ma wiele śladów świadczących o tym, że broniła swoich dzieci ile miała sił. Mimo zła jakie ją spotkało lgnie do człowieka. Sunia bardzo potrzebuje domu, jest wysterylizowana i niewielkich rozmiarów, (można ją trzymać na jednej ręce), akceptuje psy, ale nie lubi kotów. Przebywa w Opolskiej Fundacji Azyl Nadziei.

Kontakt

603-079-984

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//