identyfikator dla psa

Łapcia 2076

Suka

6 lat

mieszaniec

Opole

Dodano: 2018-03-29 01:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łapcia ma ok. 4 lat, przyjechała aż z Ukrainy, tam nie miała szans na przeżycie, zostałaby zastrzelona (na Ukrainie przed Olimpiadą i innymi wydarzeniami zabijają bezdomne zwierzęta). Sunia zrobiła niesamowite postępy, z lękliwego psa sikającego ze strachu na myśl o spacerze - stała się radosną suczką pragnącą przytulenia i radośnie biegnącą w stronę drzwi na widok smyczy. Jest jeszcze trochę przestraszona wobec obcych osób, ale jest niezwykle mądra i w nowym domu szybko się odnajdzie. Akceptuje wszystkie psy i koty i jest wysterylizowana. Przebywa w Azylu Nadziei w Opolu.

Kontakt

603 079 984

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//