identyfikator dla psa

Montana 2083

Suka

4 lata

mieszaniec

Ostróda

Dodano: 2018-03-29 15:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Montana ma kilka miesięcy (ur. 2017 r.) to jeszcze szczeniak, psie dziecko, a już życie ją doświadczyło. przebywa w schonisku dla bezdomnych zwierząt w ostródzie.
montana jest sunią idealną... grzeczną, kochaną...
niewielkich rozmiarów... jest najmniejsza ze szczeniaków w schronisku... bez problemu mieści się na rękach :)
montana wychodzi na spacery z wolontariuszami... również z dziećmi pod opieką rodziców... ładnie dogaduje się z innymi szczeniakami...
czeka na ukochany dom!

obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy.
w sprawie adpcji proszę kontaktować się telefonicznie.

Kontakt

Tel. 506 240 219 lub 505 039 213

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//