identyfikator dla psa

Gwendy 2084

Suka

3 lata

mieszaniec

Ostróda

Dodano: 2018-03-29 15:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gwendy to młodziutka kilkumiesięczna sunieczka, która rozpoczyna swoje życie w schronisku dla bezdomnych zwierząt w ostródzie...
jest radosną, pełną życia iskierką... lubi ludzi, spacery, głaskanie , przytulanie... jak to szczeniak ma duzo energii i chęci do zabawy.
akceptuje inne psy...
do szczęścia brakuje jej tylko kochającego domu... moze malutka czeka właśnie na ciebie?
jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana.
obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta, wizyta przedadopcyjna, umowa.

w sprawie adopcji prosimy kontaktować się telefonicznie.

Kontakt

Tel. 506 240 219 lub 505 039 213 e-mail: inspektorat.afn@wp.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//