identyfikator dla psa

Amor 2087

Pies

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-03-29 18:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niewielki amor, przepiękny psiak marzy o tym że go adoptujesz

amor to przecudny piesek ktory totalnie nie ma szczescia.wszystkie inne pieski dawno w domu a on nadal czeka marzy kazdego dnia o swoim wlasnym domku.amorek to radosny okolo 3letni chłopak.pieknie chodzi na smyczy i wraca na zawołanie .nie lubi innych zwierzat i powinien byc jedynakiem.szukamy rowniez domu bez małych dzieci.
oferujemy transport na terenie calego kraju.

Kontakt

telefon czynny non stop 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//