identyfikator dla psa

Aronia 2101

Suka

9 lat

mieszaniec

Ostróda

Dodano: 2018-03-30 15:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aronia latem została znaleziona przywiązana do drzewa za Ostródą. Były z nią jej maluchy - trójeczka ok. trzytygodniowych maleństw. Aronia to bardzo sympatyczna sunia, uwielbia kontakt z człowiekiem, spacery. Jest niewielkich rozmiarów, dogaduje się z innymi spokojnymi psami. Będzie kochać całym sercem... ale Ma około 7 lat... Czy ma szanse na dom? Czy resztę życia spędzi za kratami? Jest czarna... a takie psy nie są wybierane w pierwszej kolejności do adopcji... Spójrz w jej bystre doświadczone oczy... Czy potrafisz dać jej nadzieję na lepsze jutro? Aronia jest wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona i odrobaczona... Czeka na Ukochany dom w naszym schronisku. Każdy zainteresowany adopcja przejdzie procedurę przed adopcyjną: rozmowa, ankieta, wizyta- jeżeli nie jesteś zdecydowany na tą procedurę to bardzo prosimy nie marnuj naszego czasu. Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu 506 240 219 lub 505 039 213

Kontakt

tel 506 240 219 lub 505 039 213 e-mail: inspektorat.afn@wp.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//