identyfikator dla psa

Arczi i Gwiazda 2102

Suka

5 lat

mieszaniec

Ostróda

Dodano: 2018-03-30 16:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Arczi i Gwiazda- dwa psiaki zamieszkujące jeden z boksów ostródzkiego schroniska... Psiaki są bardzo ze sobą związane, dlatego najlepiej dla nich by było, gdyby poszły do adopcji razem, do jednego domu...
To młode psy, pełne życia, bardzo lubią ludzi... Od pierwszych chwil spaceru domagają się uwagi. Gwiazda jest może ciut bardziej nieśmiała... Arczi bez skrępowania wskoczyłby na kolana.
Tęsknią za swoim człowiekiem...
Mogą zamieszkać z dziećmi.
Będą wspaniałymi psami rodzinnymi...
Obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy.
W sprawie adopcji prosimy dzwonić pod nr. 506 240 219 lub 505 039 213

Kontakt

tel. 506 240 219 lub 505 039 213 e-mail: inspektorat.afn@wp.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//