identyfikator dla psa

Nelson 2108

Pies

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-18 19:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nelson to duży starszy psiak o wspaniałym charakterze. Kiedyś miał dom, ale ktoś się go pozbył, bo już nie był człowiekowi do niczego potrzebny. Na początku było mu bardzo trudno odnaleźć się w Schronisku. Obecnie cieszy się na widok pracowników i wolontariuszy. Uwielbia pieszczoty, sam wpycha się pod ręce, aby go wygłaskać. Umie chodzić na smyczy i lubi spacery. Jest spokojny, łagodny i niewymagający. Będzie wspaniałym towarzyszem dla spokojnego człowieka, który nad długie eskapady, ceni sobie towarzystwo czworonożnego przyjaciela, który przyjdzie przytuli się i dotrzyma towarzystwa swojemu ukochanemu Panu. Nelson posiada wszystkie szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//