identyfikator dla psa

Lord 2115

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-31 16:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lord – my sweet Lord, sweet, sweet, sweet, słodki, słodki, najsłodszy. Kapitalny, niezwykle sympatyczny psiaczek. Jest nieduży, bez większego trudu można wziąć go na ręce, zresztą bardzo mu się to podoba. Uwielbia też przytulanki, a zwłaszcza głaskanie po brzuszku. Jest kochany, bardzo miły i uległy. Dużo czasu spędził w jednym z murowanych boksów w schronisku, do których rzadko kto zaglądał. Kiedy pierwszy raz wyszedł na spacer był trochę oszołomiony, a teraz nie może doczekać się wyjścia na cotygodniową przechadzkę do lasu. Ładnie chodzi na smyczy. Mieszka z sunią Bambiną, która jest w nim bardzo zakochana (podobnie jak wolontariuszka pisząca te słowa) ;) Nadaje się zarówno do bloku, jak i domu z ogrodem. Dogada się z całą pewnością ze starszą osobą, dzieckiem, kotem, z każdym. Byłby taki szczęśliwy gdyby miał dom i kochającego opiekuna!

Kontakt

_22 789 70 61, adopcje@celestynow.toz.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//