identyfikator dla psa

Munio 2116

Pies

10 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-03-31 16:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wyjątkowy Munio szuka swojego człowieka-przewodnika!

Munio to pies wyjątkowy. Pomyślicie, że pewnie o każdym tak mówimy. Otóż nie. Co jest w nim tak wyjątkowego? Jest niewidomy i w przeciwieństwie do ludzi, którzy są niewidomi i poszukują swojego psa – przewodnika, Munio jest psem, który potrzebuje człowieka – przewodnika. Osoby, która pomimo jego ułomności (zaćma – ot, problem wielu starszych ludzi i zwierząt), pokocha go i udowodni mu, że jego życie, może być jeszcze piękne i szczęśliwe. To pies który pomimo wielu lat, które spędził w schronisku, wielu upalnych dni lata i przeszywająco mroźnych, zimowych nocy), pomimo strachu, osamotnienia i bezdomności, jego psi uśmiech nigdy nie gaśnie na tym słodkim, siwiejącym pyszczku. Co więcej, długi, rozmerdany ogon wciąż podrywa go do lotu, a główka wciska się pod ręce, domagając się pieszczot i całusów.

Drogi człowieku…
Pamiętając o tym, że „najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu”, jeszcze raz przeczytaj ten opis, spójrz na zdjęcia Munia i pomyśl: może to właśnie TY.
Może to właśnie TY możesz być tym, którego on potrzebuje.
Może to właśnie TY możesz dać mu to, czego on potrzebuje.
I choć Munio nigdy Cię nie zobaczy, to POCZUJE
Twoją miłość, dobroć i odzyska bezcenne poczucie bezpieczeństwa.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Paulina 697-654-614, Krzysiek: 538-300-983

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//