identyfikator dla psa

Wetam 2117

Pies

10 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-03-31 17:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tak bardzo chcę być kochany...Wetam

Codziennie patrzę w niebo i modle się o domek. Tak bardzo chce być kochany
Wetam.

Szukamy dla Wetama człowieka ,który potrafi docenić co to jest miłość psa. Wetamek to psiak niechciany ,niekochany porzucony jako młody piesek.. Jego życie od 6 lat to tylko schroniskowy boks kraty ,bezdomność… Każdy dzień rodził nadzieje ,aż do momentu gdy pojawiła się starość…Ludzie uważają ze stary pies nie zasługuje już na nic...Przechodzą obok niego obojętnie :(Od dawna nikt się nim nie zainteresował. Psia wierność nie zna upływu czasu. Psia miłość nie słabnie z wiekiem. Dlaczego człowieku nie umiesz tego docenić? Nikt nie wyciągnął do niego ręki, czasami ktoś przeszedł i spojrzał obojętnie…Starość to przecież etap życia każdego z nas i nikt nigdy nie powinien być samotny na starość. Spójrzcie w te stare oczęta błagające o miłość ,o chwilkę uwagi. Kolejne błagające oczęta, które przepraszają, ze może nie spełniają waszych kryteriów. Wetam do schroniska trafił w styczniu 2012r. Wcześniej biegał brudny, głodny, poraniony i pewnie niejednokrotnie pobity po dzielnicach Zabrza. Życie na ulicy pozostawiło piętno na jego psychice. Wetamek kocha ludzi, uwielbia się do nich przytulać, najchętniej nie schodziłby z kolan - ale wszystko na jego zasadach.
Obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Wetamek ma około 10 lat.

Kontakt

Telefon w sprawie adopcji: Ula 608 771 655, Magda 662 085 688

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//