identyfikator dla psa

Nugat 2118

Pies

4 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-03-31 17:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Historia Nugata jest podobna do większości naszych podopiecznych, zgłoszenie o psie, który od jakiegoś czasu błąka się po okolicy, nikt go nie zna. Pojawił się nagle znikąd. Psiak od początku jest bardzo grzeczny, chciałoby się nawet powiedzieć, że zbyt grzeczny... Uległość to jego drugie imię, od razu odkrywa brzuch, gdy kogoś nie zna zbyt dobrze, zdarza mu się wtedy posiusiać, na gwałtowniejsze ruchy potrafi się wcisnąć w kąt i nie chcieć wyjść, gdy nagle jakoś ograniczy się mu ruchy, albo na coś wpadnie to zdarza mu się histeryzować i piszczeć. Wiele wskazuje na to, że był wcześniej przez kogoś "ustawiany". Jeśli już komuś zaufa, to staje się futrzastą przytulanką :) Przytula się i przyciska do człowieka, podaje łapkę, chodzi za człowiekiem krok w krok. W pokoiku zachowuje czystość, niczego nie rozrzuca, nie rozkopuje, nie gryzie. Ze względu na te swoje lęki związane z nagłymi ruchami czy dźwiękami, polecany do domu bez małych dzieci. Spójrz tylko w te piękne, miodowe oczy i spraw, żeby się uśmiechały :) Waga: ok 30 kg Data urodzenia: 2016 Kastracja: tak Chip: tak Szczepienie: tak Odrobaczenie: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 , 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//