identyfikator dla psa

Benek 2120

Pies

12 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-31 21:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Benek, minimini bernardyn, kochający ludzi!

Benek to dorosły ok. 10-11letni psiak. Umaszczeniem przypomina nieco bernardyna ale wzrostem i wagą odbiega zdecydowanie od tej rasy. Nasz Benek to taki mini mini mini bernardyn i temu podobieństwu zawdzięcza swoje imię.
Początkowo jego spacery wyglądały następująco – Benek stawał na tylnych łapkach, przednimi opierał się o opiekuna, przytulał się mocno i tak mógł iść i iść na dwóch łapkach byle tylko przytulony i blisko człowieka.
Obecnie Benek ładnie chodzi na smyczy ale podczas spaceru trzeba poświęcić mu trochę czasu na głaskanie i przytulanie. Ten typ tak ma.
Benek jest bardzo czystym psem także warunki domowe są dla niego jak najbardziej odpowiednie. Benek nie przepada za towarzystwem innych samców ale z sukami dogaduje się bez problemu

Benek powala wręcz swoim spojrzeniem. Ma piękną puszystą sierść i niesamowicie się cieszy na widok człowieka. Przykleja się jak rzep a odkleić się nie łatwo bo kto chciałby odkleić się od takiego wspaniałego i mądrego psa. Spacery z Benkiem to prawdziwa przyjemność - dla niego nie jest istotna długość spaceru czy okoliczności przyrody, najważniejszy jest człowiek i spędzanie z nim czasu.

Kontakt

_507-415-468, 691129389

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//