identyfikator dla psa

Fafik 2126

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-01 19:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Trzy lata, tyle Fafinio czeka na dom FILMIKI! Nie pomagają apele, ogłoszenia, Fafik jest ciągle sam. Trzy lata, to ogrom czasu w życiu psa. Czy kiedyś doczeka się domu i miłości? Fafik podbiega do każdego, łasi się, prosi aby go zauważyć i pokochać. Co musi myśleć ten biedny kundelek, kiedy okazuje się, że to znowu po innego psa przyjechali, a on zostaje? Fafik jest psem idealnym, bardzo kochającym ludzi, bezproblemowym i bezkonfliktowym. Lubi ruch, emocje i kontakt z człowiekiem. Ten niepozorny kundelek daje wszystkim wokół nieprawdopodobny zastrzyk pozytywnej energii. Lubi rozdawać buziaki na dzień dobry, lubi kiedy jest w centrum uwagi i ma człowieka na wyłączność. O takich psach mówi się, że tylko mówić nie potrafią. Przyszły właściciel z całą pewnością będzie miał u swojego boku wyjątkowego przyjaciela. Szukamy dla Fafika domu, który dostrzeże w tym niepozornym kundelku ,wyjątkowego psa, ofiaruje mu dom i miłość. Fafik ma ok. 4lat, waży ok. 12 kg, jest oczywiście zaszczepiony i wykastrowany. Kilka filmów z Fafikiem Chyba nie lubimy zimowych kubraczków: https://www.youtube.com/watch?v=pNfNas2aZHI&feature=youtu.be Zimowy spacerek https://www.youtube.com/watch?v=RVoNyl_XS-s Chwile w ogrodzie https://www.youtube.com/watch?v=w5eYEwk0MpY Fafik i jego banda https://www.youtube.com/watch?v=F1iVPtmPu1I

Kontakt

_500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//