identyfikator dla psa

Niko 2128

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-01 19:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niko to nieduży psiak. Kiedyś miał dom, ale go stracił. Właściciel zachorował i trafił do domu opieki, a psiak do Schroniska. Na początku był wystraszony, obecnie jest wesołym, radosnym psiakiem. Uwielbia kontakt z ludźmi, chociaż na początku jest troszeczkę nieśmiały. Za smakołyki zrobi wszystko. Uwielbia się przytulać, obejmuję łapkami prosząc o pieszczoty. Umie chodzić na smyczy i lubi spacerki. Mimo, że jest nieduży to ma mnóstwo energii, a zarazem jest tak zabawny, że rozbraja każdego swoim urokiem. Bez problemu dogaduje się z psami i suczkami i może z nimi zamieszkać. Wniesie wiele radości do nowego domku. Kto pokocha tego małego psiaka i zabierze go do swojego domku? Niko posiada szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255,515131350

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//