identyfikator dla psa

Rózia 2135

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-02 13:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młoda, nakolankowa, DOMOWA Rózia szuka wspaniałego domu! Udawała, że jej nie ma, przywierała do ziemi, unikała jakichkolwiek kontaktów z ludźmi. Odwracamy wzrok od takich psów, próbując czarować rzeczywistość. A ta rzeczywistość to rosnące jak grzyby po deszczu mordownie, zwane schroniskami. Schronisko to nie schronienie, to cierpienie, ból, ten psychiczny i fizyczny dla wielu psów. Z takiego schroniska została uratowana Rózia.  Ona ocalała, żyje, ale jej obecne życie, to ciągły strach i lęk przed ludźmi i ich dotykiem. Powoli odbudowujemy jej poczucie bezpieczeństwa i zaufania do ludzi. Wzorcem zachowań i dowodem, że człowiek może być dobry są inne psy, ich pieszczoty z opiekunem, ich radość i merdające ogony. Widać, że Rózia chce, bardzo chce być pieszczona jak inne psiaki, ale jej strach jest jeszcze zbyt duży, nie potrafi się przełamać. Chociaż liże człowieka po rękach, liże nogi, to do pełnego otwarcia jeszcze daleko.  Szukamy domu, świadomego cierpienia i bólu jakiego zaznała Rózia. Sunia ma ok. 3lat, waży ok. 7kg. Jest oczywiście zaszczepiona i wysterylizowana.  Rózia i jej strach:  https://www.youtube.com/watch?v=MMuZITwyRYs&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=VIITVsLYoqQ&t=4s https://www.youtube.com/watch?v=15CjF9pV3dE&feature=youtu.be

Kontakt

_500 – 18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//