identyfikator dla psa

Nala 2137

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-02 17:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

12 miesięczna Nala, wesoła suczka szuka domu!

Nala ma około roku. Została znaleziona w lesie. Dobra dusza nie przeszła obojętnie. Niestety nie mogła jej wziąć do domu.
Mała przebywa w fundacji w okolicach Radomia. Będzie średnim psiakiem.
Jest radosna, aktywna i spragniona kontaktu z człowiekiem. Szybko się uczy. Bardzo lubi dzieci.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy oraz wizyta przed i po adopcyjna.

Kontakt

tel. Kasia 692 819 947

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//