identyfikator dla psa

Tico 2141

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-02 20:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tiko to mały radosny psiak. Lubi towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie. Garnie się do opiekuna. Uwielbia biegać, szaleć i bawić się. Umie chodzić na smyczy i lubi spacery. Jest radosnym i kontaktowy psiakiem, niewielkich rozmiarów, który może zamieszkać z nową rodziną w bloku. Dogaduje się z psami i suczkami. Kto pokocha małego Tiko i podaruje mu ciepły i kochający dom już na zawsze? Psiak posiada szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//