identyfikator dla psa

Renda 2145

Suka

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-02 20:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Renda to przepiękna około 5 lenia sunia średniej wielkości. W pierwszym kontakcie nieśmiała, ale z pomocą smakołyków można zjednać jej serce. Jak już kogoś pozna to podstawia się do głaskania. Renda umie chodzić na smyczy i lubi spacery. Nie ciągnie Spacer z nią to sama przyjemność. Może zamieszkać w domu z podwórkiem, gdzie będzie mogła pobiegać. Renda akceptuje psy i może z nimi zamieszkać. Sunia jest wysterylizowana, posiada szczepienia i na kochającym domek czeka w Schronisku w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu. Kontakt w sprawie adopcji 730505255, 515131350

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//