identyfikator dla psa

Keksik 2147

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-02 23:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Keksik, ma 2 lata i czeka w hoteliku na odpowiedzialną adopcję. Jest radosnym psiakiem, wesołym i skorym do zabawy. Wychowany w hoteliku o domowych warunkach, lubi inne psy i suczki. Jest w stosunku do nich towarzyski. Śpi w legowisku i przytulony do innego psiaka. Jest mały, waży około 10 kg i sięga do połowy łydki. Uwielbia być głaskany. W kontakcie preferuje kobiety. Polecany do dzieci w wieku 15 lat i więcej, które rozumieją, że piesek musi mieć czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Polecany też dla osób dorosłych. Dobrze, aby w domu stałym był psi towarzysz i przewodnik. Bawi się zabawkami, załatwia się na dworze, zna zasady panujące w domu.
Jest po kastracji. Na smyczy idzie, jednak musi się do niej jeszcze przyzwyczaić. Z psim towarzyszem będzie to łatwe. Może mieszkać w bloku lub domku z ogródkiem.
Adopcja możliwa po wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej. Spójrz w oczy Keksia i zobacz jak bardzo pragnie swego domu, najlepszego pod słońcem. Nie wydamy psa do budy, piwnicy, ani na łańcuch.

Kontakt

Tel. w sprawie Adopcji: 669 256 137 lub 501 085 167

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//