Pies do adopcji Warszawa - Morusek

Morusek 216

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-06-29 08:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Morusek wiek 3 latka, jest psiaczkiem o wyjątkowo pięknym i oryginalnym umaszczeniu o drobnej budowie, wielkości poniżej kolana. Jego uroczy i zarazem bardzo smutny wyraz pyszczka wskazuje na to, że dotychczasowe życie go nie rozpieszczało. Każdy inny szczeniak w jego wieku, byłby rozbrykanym łobuzem. Niestety morusek jest ostrożnym, niepewnym siebie psiaczkiem, który nie do końca ufa wyciągniętej dłoni człowieka. Ale jak każdy pies, jest inteligentny i z dnia na dzień robi ogromne postępy, zaczyna otwierać się na człowieka, powoli staje się odważniejszy i pewniejszy swego otoczenia. Dla moruska idealny dom bez dzieci i cierpliwy, wyrozumiały człowiek który pozwoli mu odzyskać wiarę w siebie i sprawi, że morusek znów będzie mógł cieszyć się z życia.

Kontakt

660-797-394

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//