identyfikator dla psa

Rocky 2175

Pies

4 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-04 00:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rocky został zgłoszony jako błąkający się pod Krakowem psiak. Od pierwszej chwili dał się poznać jako niezwykle sympatyczna i spragniona człowieka istotka. Jego relacje z innymi suczkami i psami są dobre, oczywiście jeśli druga strona jest nastawiona przyjaźnie. Jest nauczony załatwiania swoich potrzeb na zewnątrz, zdarzają mu się jednak wpadki w pokoiku. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, lubi też zabawy z piłeczkami, szarpakami. Jednak i tak jego największym zainteresowaniem cieszy się człowiek, uwielbia się przytulać, wskakiwać na kolana. Może i na pierwszy rzut oka, wygląd Rockyego nie przykuwa uwagi, nisko zawieszony, w większości czarny, typowy kundelek. Przeciętny. Ale jeśli dasz mu szansę- obdarzy Cię nieprzeciętnym uczuciem :)

Rok urodzenia: 2017
Waga: ok 10 kg
Kastracja: tak
Szczepienie: tak
Odrobaczenie: tak
Czip: wkrótce

Kontakt

600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//