identyfikator dla psa

Fado 2178

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-04 10:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nieduży Fado, wyjątkowy psiak, wesoły, zakochany w człowieku!

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka. Nie majac szczesli­wego i bez­tros­kiego dziecinstwa nasz skrzywdzony Fado nadal kocha, nadal ufa i chce byc kochanym. Oddasz jemu serce swoje, a on odda swoje i nigdy nie zawiedzie, bedzie wierny do konca swoich dni. O ilu ludziach mozna tak powiedziec? Ilu ludzi moze cie uczynic potrzebnym i wyjatkowym? Spojrzcie na niego jaki kochany, mimo krzywd jakie doznal.
Wierze ze jeszcze istnieją wśród nas anioły.
Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem
Moze wlasnie dla Fado <3
Świetnie sobie radzi, jest zdrowym pieskiem. To czyścioszek. Do tego jest niesamowitym przytulaskiem, zapatrzonym w człowieka jak w obrazek.
Fado jest nieduży, ma ok. 3/4 lat. Ma aktualną profilaktykę weterynaryjną (szczepienia, odrobaczenie)

Kontakt

Dzwon 504-202-044

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//