identyfikator dla psa

Sylwester 2190

Pies

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-04-06 13:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Biegający po ulicy jak oszalały, między samochodami, płoszony okołosylwestrowymi wybuchami. Niesamowicie brudny, śmierdzący i chudy. Na szczęście trafił na ludzi, którzy nie przejechali obok niego obojętnie, z trudem bo z trudem, ale złapali go i przywieźli do nas. Tak zaczyna się historia Sylwestra, przynajmniej ta część, którą znamy. Sylwester bywa płochliwy, ale gdy kogoś pozna i wie, że nic mu nie grozi, to pakuje się na kolana, wpycha głowę pod łokieć, bardzo łaknie zainteresowania. Zaczepia i bywa wyszczekany, gdy chce zwrócić na siebie czyjąś uwagę :) W pokoju nie niszczy, generalnie załatwia swoje potrzeby na zewnątrz, jednak zdarzają mu się wpadki z utrzymaniem czystości. Przy regularnych i dłuższych spacerach problem powinien zniknąć. Jest psem młody i łasym na smakołyki, więc spokojnie można z nim pracować. W stosunku do innych psów bywa na początku głośny, ale generalnie nie jest agresywny. Mieszka z jeszcze jednym psem i suczką i dogadują się świetnie.

Data urodzenia: 2015
Waga: ok 10 kg
Czip: tak
Kastracja: tak
Szczepienie: tak
Odrobaczenie: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//