identyfikator dla psa

Krecik 2194

Pies

3 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-04-08 11:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miejsce pobytu: Tuszyn koło Łodzi
Kilka słów o nim: Krecik to młody, średniej wielkości mieszaniec, dla którego kontakt z człowiekiem jest niezbędnym elementem jego życia. Łagodny, delikatny w obyciu, przyjazny i towarzyski. Uwielbia wspólne spacery z opiekunem, nie przejawia problemów w relacjach z innymi psami. To pies pojętny i inteligentny, któremu największą radość sprawia bliskość człowieka i poczucie, że jest mu potrzebny.
Krecik jest odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym oraz zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom. Nie jest wykastrowany, ale przy zainteresowaniu ewentualną adopcją kwestia ta może być uzgodniona bezpośrednio z przyszłym opiekunem.

Krecik to psiaczek średniej wielkości,
Któremu nie brak talentu, mądrości.
To pies spokojny i bardzo pojętny,
Do wszelkiej współpracy z człowiekiem chętny.
Łagodny, przyjazny i bardzo oddany,
Na życie bez domu przez los swój skazany.
A może nie wszystko jeszcze stracone
I psie nadzieje gdzieś utracone
Powrócą wraz z dobrym gestem człowieka,
Który z pewnością na niego gdzieś czeka.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Tel. 724 774 747

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//