identyfikator dla psa

Tolik 2222

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-13 08:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tolik – niewielki (waży ok. 15 kg), uroczy, około 5 letni psiak. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiały, kiedy zaufa człowiekowi daje się poznać jako fantastyczny, proludzki, kontaktowy pieszczoch i miziolub. Jest karny, posłuszny, uległy, pogodny. Doskonale opanował sztukę chodzenia na smyczy. Pozostawiony w domu zachowuje się nienagannie – nie hałasuje, nie niszczy. Łagodny i miły. Dobrze dogaduje się z psiakami i ucieszy się z towarzystwa miłej suczki lub zrównoważonego samca.Tolik znalazł schronienie w domu tymczasowym w WarszawieObowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta i umowa).Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy

Kontakt

e-mail: zwiezrzecapolana@gmail.com tel: 724425008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//