identyfikator dla psa

Mufasa 2246

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-16 17:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mufasa – to duży (waży ponad 35 kg), uroczy 2 latek o ogromnych pokładach szczenięcego wdzięku. Jest pogodnym, radosnym, łagodnym psem, dla którego najważniejszy na świecie jest kontakt z człowiekiem. Mufasa uwielbia pieszczoty i nieustannie upomina się o głaskanie. Czuły, zabawny, przyjaźnie nastawiony zarówno wobec dorosłych, jak i dzieci. Kocha zabawy, tarmoszenie za uszami, czas spędzany wspólnie z opiekunem. Wobec psów nastawiony pozytywnie. Zazwyczaj chce się z nimi bawić. W zaproszeniu do harców bywa jednak nieco „nachalny”, co nie każdemu czworonogowi się podoba. Na koty nie zwraca uwagi. Mufasa to fajny, bystry psiak, którego do tej pory nie nauczono wiele. Potrafi chodzić na smyczy, ale z pewnością musi nabrać nieco ogłady. Dlatego szuka opiekuna łagodnego, konsekwentnego, nastawionego na pracę z psem. Takiego, który będzie go kochał ale i od niego wymagał. Dzięki takiemu wychowaniu Mufasa – chodząca psia radość i łagodność – będzie wspaniałym przyjacielem.
Nie wydamy psa na podwórko ani na łańcuch.
Mufasa mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

724425008 zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//