Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem:
https://goo.gl/photos/vTYk2bnCk5pkMTG39

Poker nie zostanie wydany do życia wyłącznie na dworze, w budzie, czy kojcu. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Poker ma aktualne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pasożytom zewnętrznym." />
identyfikator dla psa

Poker 2267

Pies

13 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Poker jest psim seniorem, którego historia jest bardzo smutna. Do wrzesińskiego schroniska trafił jako malutki szczeniaczek i "żył" w nim całe 9 lat. Poker egzystował w izolacji, osamotnieniu przez większość swojego życia, ponieważ nikt nie wziął odpowiedzialności za to, że się urodził. Jakiego musiał mieć pecha, że nikt nie wypatrzył małej, puchatej kulki, której nie zabrał do domu? Nikt z nas nie cofnie czasu i nie zwróci Pokerkowi tylu lat zmarnowanego życia. Możemy jednak zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby w końcu, po raz pierwszy w życiu, Poker poczuł się chciany i kochany. Rok temu opuścił schronisko i zamieszkał w hotelu dla zwierząt, w którym dostał szansę na lepsze życie niż to które miał wcześniej. Początkowo był nieśmiały w stosunku do ludzi, ale szybko się przełamał i polubił nowych opiekunów. Poker doskonale dogaduje się z psami niezależnie od płci, wieku i rozmiarów. Najbardziej jednak ceni sobie kontakty z psami spokojnymi i kulturalnymi. Poker jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość, niczego nie niszczy. Jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, najlepiej domu z ogrodem. Czy zdarzy się cud i Poker po raz pierwszy w życiu będzie czyimś ukochanym psem? To zależy wyłącznie od Ciebie.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem:
https://goo.gl/photos/vTYk2bnCk5pkMTG39

Poker nie zostanie wydany do życia wyłącznie na dworze, w budzie, czy kojcu. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Poker ma aktualne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pasożytom zewnętrznym.

Kontakt

506 907 047

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//