identyfikator dla psa

Lusio 2269

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lusio to uroczy, niewielki piesek o ślicznych, lśniących, pełnych nadziei oczach. Jest młody, ma ok. 3 lat. To piesek bardzo delikatny, wrażliwy i emocjonalny, z dużą potrzebą bliskości i kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla niego ludzi spokojnych, pełnych ciepła i uczuć, ale jednocześnie umiejących stawiać granice i tonować emocje. Po Lusiu widać, że dużo w swoim krótkim życiu przeszedł, mimo tego jest niezwykle radosny i pogodny. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, w którym uczy się normalnego domowego życia - Lusio zachowuje czystość, niczego nie niszczy, zostaje sam w domu. Prawdziwą radość sprawia mu wyjście na spacer. Kocha biegać, brykać, bawić się. Lusio potrzebuje kochającego domu, najlepiej domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ale w mieście radzi bardzo dobrze. Bez przeszkód może zamieszkać w domu z innymi, miłymi psami. Został też przez nas sprawdzony na koty - bez problemu akceptuje ich towarzystwo. Lusio jest zdrowy, został odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany, jest wykastrowany. Ten kochany maluch wniesie wiele radości do domu, w którym zamieszka. Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem: https://goo.gl/photos/7NX8n4WFQJtaWbdL7 Lusio znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

501 173 726

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//