identyfikator dla psa

Maja 2270

Suka

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maja jest ok 3-letnią bardzo miłą istotką o spokojnym, mądrym spojrzeniu. Jest nieduża, waży ok. 7 kg i właściwie nie możemy doszukać się u niej żadnych wad. Trafiła do przytuliska razem ze swoją córką, kilkumiesięczną Zosią i nie wiemy do dzisiaj, czy zostały porzucone, czy zwyczajnie się zgubiły. Maja uwielbia kontakt z ludźmi, jest delikatna, nienachalna i grzeczna. Ładnie chodzi na smyczy, potrafi komunikować się z innymi psami, nauczyła się już życia w mieście i jest gotowa do zmiany miejsca zamieszkania z domu tymczasowego na stały. Maja potrafi zostać sama w domu, nie hałasuje pod nieobecność opiekuna, nie ma też problemu z utrzymaniem czystości, jest po prostu doskonałym towarzyszem codziennego życia. Maja jest zdrowa, zaszczepiona, zabezpieczona przeciwko pasożytom oraz wysterylizowana. To bardzo kochana sunia, która szuka swojego miejsca na ziemi.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jej udziałem:
https://photos.app.goo.gl/YiTiq171KC6zYHPZ2

Znajduje się pod opieką fundacji "Głosem Zwierząt", która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

501 173 726

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//