identyfikator dla psa

Zosia 2272

Suka

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zosia to urocza, niespełna roczna suczka, która trafiła do przytuliska razem ze swoją mamą - Mają i nie wiemy do dzisiaj, czy zostały porzucone, czy zwyczajnie się zgubiły. Zosia, podobnie jak jej mama bardzo pragnęła kontaktu z człowiekiem. Sunia bała się przebywać w boksie, a szczekanie innych psów tylko pogłębiały jej lęk. Dzisiaj Zosia jest już spokojniejsza, nabrała pewności siebie i nauczyła się wielu nowych rzeczy. Ładnie chodzi na smyczy, utrzymuje czystość i zostaje w domu bez opieki. Zosia jest wesołą suczką, która wniesie bardzo dużo radości do swojego nowego domu. Będzie świetną towarzyszką nie tylko codziennych spacerów, ale również odpoczynku i relaksu na kanapie, ponieważ dzięki swoim niewielkim wymiarom będzie w stanie zmieścić się zarówno na kolanach, jak i obok nich. Szukamy dla Zosi kochającej rodziny, który już nigdy jej nie porzuci. Zosia jest zdrowa, zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jej udziałem:
https://photos.app.goo.gl/YiTiq171KC6zYHPZ2

Znajduje się pod opieką fundacji "Głosem Zwierząt", która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

501 173 726

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//