identyfikator dla psa

Ilaj 2276

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ilaj jest młodym, zjawiskowo pięknym psem, którego oczy przyciągają uwagę wszystkich. To pies średniej wielkości, jest wysoki, waży ok. 35 kg, ma ok. 2 lat. Ilaj bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, jest niezwykle miły i radosny. Dzielnie znosi schroniskowe warunki i w boksie zachowuje duży spokój. Na spacerze uwielbia biegać, bawić się. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, reaguje na swoje imię. Ilaj jest miły dla innych psów, może zamieszkać w domu z innym psem. W pierwszym kontakcie z obcymi ludźmi jest trochę nieśmiały, ale jeśli ktoś jest w stosunku do niego delikatny, szybko się otwiera. To pies, który potrzebuje dużo spokoju, miłości i wsparcia ze strony swojego opiekuna. Szukamy dla niego kochającego domu, najchętniej domu z ogrodem. Ilaj musi mieć zapewnione codzienne spacery, to młody pies z dużą potrzebą ruchu. Ilaj jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Ilaja:
https://goo.gl/photos/DAS8YzdmHYQwqQg77

Ilaj znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

501 173 726

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//