identyfikator dla psa

Nino 2277

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szczeniak Nino szuka kochającego domu. On i jego rodzeństwo zostały zabrane z gospodarstwa, na którym zapomniane i niechciane mogłyby nie przeżyć nadchodzącej zimy. Żyły w rozpadającej się, nieocieplanej budzie bez normalnego kontaktu ze światem, innymi psami i ludźmi. W dniu odbierania były wychudzone, zmarznięte i przestraszone. Przytłaczało je wszystko, co działo się wokół, a jedyne czego pragnęły to wtulić się w siebie i zniknąć. Szczeniaki wraz z mamą zostały przez nas zabrane do domu tymczasowego. Zostały odrobaczone, odpchlone, zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia. Wszyscy jego bracia i siostry oraz mama znaleźli wspaniałe domy. Nino mieszka w domu tymczasowym, w którym jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość. Żyje z innymi psami oraz z kotami, więc bez przeszkód może wprowadzić się do domu, w którym mieszkają inne czworonogi. Ma ok. 7 miesięcy i czeka na swoją kochającą rodzinę!

Nino znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

501 173 726

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//