identyfikator dla psa

Kimi 2278

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dla Kimiego szukamy kochającego i troskliwego domu, w którym ten uroczy piesek zapomni o wszystkim, czego doświadczył w wieku szczenięcym. Razem ze swoim licznym rodzeństwem i matką został odebrany interwencyjnie z gospodarstwa, w którym nie miał praktycznie żadnej opieki. Szczenięta były trzymane w chlewie, w izolacji od świata, cierpiały głód i chłód, spały we własnych odchodach i rozpaczliwie usiłowały się wydostać, aby żyć. Kimi pożegnał się już ze swoimi siostrami i braćmi, i żyje dziś w domu tymczasowym, w którym oprócz fantastycznych ludzi ma również do towarzystwa starszego psa i kota. Z jednym i drugim bardzo dobrze się dogaduje i bez przeszkód może zamieszkać w domu, gdzie mieszkają już inne czworonogi. Kimi jest bardzo delikatny i wrażliwy, ale jednocześnie inteligentny i ciekawski, bardzo pragnie bliskiego kontaktu z człowiekiem. Jest pełny pozytywnej energii i ciepła, którym na pewno podzieli się ze swoją nową rodziną, jeśli tylko ktoś da mu szansę. Kimi nauczył się już zachowywania czystości w domu, zostaje sam pod nieobecność opiekunów, świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami. Uwielbia bawić się w ogrodzie, ale jeszcze bardziej kocha spacery. W jego oczach widać ciepło, inteligencję i wiarę w lepszą przyszłość, my również wierzymy, że niedługo ten uroczy chłopaczek skradnie serce swoich ludzi. Obecnie Kimi ma około roku, jest zdrowy, regularnie odrobaczany i szczepiony. To przeuroczy szczeniak, który wciąż czeka na swoją rodzinę.

Kimi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

501 173 726

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//