identyfikator dla psa

Piri 2279

Pies

9 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piri jest malutkim, smutnym pieskiem, który pilnie szuka ciepłego domu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, potrzebuje ciepła i bliskości. Potrafi pięknie chodzić na smyczy ale równie mocno jak spacery lubi gdy zabieramy go na nasz wybieg, gdzie może swobodnie się bawić. Poznał już kilka psów skąd wiemy, że bez problemu dogaduje się z małymi i dużymi psami. Piri mimo swojego przyjemnego pyszczka i merdającego ogonka ma smutne spojrzenie, w którym widać tęsknotę za miłością i człowiekiem. Ten niewielki piesek czeka na swój nowy i wyjątkowy dom. Jest zdrowy, został odrobaczony, zabezpieczony przeciw pasożytom zewnętrznym, zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany. Mamy nadzieję, że wkrótce ktoś pokocha tego uroczego malucha!

Piri znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

737 860 972

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//