identyfikator dla psa

Bridż 2280

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bridż to malutki piesek, który został odebrany w trybie interwencji. Jest młodziutki, ma około 2 lat. To bardzo wesoły, kochany i radosny maluch. Bridż dopiero uczy się żyć bez ograniczeń jakie sprawiał mu łańcuch. Spacery sprawiają mu bardzo dużo radości, a chodzenie na smyczy opanowuje coraz lepiej. Bridż reaguje na zawołanie i często upewnia się czy człowiek idzie za nim. Maluszek już wie, że wyjście z boksu oznacza przytulanie i dużo radości. Bridż jest pieskiem, który bardzo zyskuje przy poznaniu i mamy nadzieję, że bardzo szybko znajdzie się ktoś, kto pokocha tego uroczego pieska. Bridż jest zdrowy, został odrobaczony i zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Bridż znajduje się pod opieką Fundacją Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

737 860 972

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//