identyfikator dla psa

Tili 2283

Suka

9 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-04-18 00:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tili to nasza nowa podopieczna, dla której pilnie szukamy domu, nawet tymczasowego. Ta śliczna, malutka dziewczynka bardzo źle znosi pobyt w przytulisku. Większość czasu przebywa w swojej budzie, gdzie czuje się bezpieczniej. Bardzo chętnie wychodzi na spacery i za każdym razem ma nadzieję, że już nie będzie musiała wracać do boksu. Jej widok, kiedy wracamy na teren przytuliska rozdziera serce. Na spacerze ładnie chodzi na smyczy, jest spokojna i opanowana. Towarzystwo innych, miłych psów zupełnie jej nie przeszkadza. Nieśmiało szuka kontaktu z ludźmi, ale jeszcze nie czerpie radości z ich bliskości, ponieważ pobyt w przytulisku jest dla niej bardzo stresujący. Tili potrzebuje kogoś, kto obdarzy ją miłością i ciepłem, da czas, żeby maleńka zaufała i poczuła się bezpiecznie. Ta cudna sunia zasługuje na kochający i wyjątkowy dom. Mamy nadzieję, że nie będzie musiała długo czekać! Tili ma około 7-8 lat, jest malutka - waży ok. 7 kg, jest zdrowa, została odrobaczona oraz zaszczepiona.

Tili znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, którą prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt

506 907 047

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//