identyfikator dla psa

Zwirek 2293

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-04-18 23:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Żwirek - tak mi dali na imię. Dlaczego? Jestem taki czarny, podobno takich jak ja mało kto chce adoptować, ale obiecuje wam, będę grzeczny, postaram się nic nie popsuć w Twoim domku...a zreszta co ja będę opowiadał...przekonaj się sam jaki ze mnie słodziak. Kiedy byłem malutki i miałem około 4 miesiące wrzucono mnie do ciemnej komórki w piwnicy, bez okna, bez światła, to była straszna, okropna czerń...W komórce było mi okrutnie złe, byłem samotny a moja towarzyszką była ciemność, w dzień i w nocy. O przepraszam, była tam jeszcze miska ze starym, spleśniałym chlebem oraz brudna woda. Już nie wiedziałem jak długo tam byłem. Obiecywal, ze będę w domu, ze będą kochać i opiekować się mną...nic z tego. Byłem ich kolejna zabawka, taka na krótki czas, za krótki dla mnie. Nadal byłem psim dzieckiem...Płakałem dniem i nocą, ciagle ktoś na mnie krzyczał aż w końcu ktoś zadzwonił do mojego obecnego wujka, to ona mnie stamtąd wyrwał. Powiem wam coś jeszcze, to będzie nasz sekret, choć troszkę się wstydzę, bo pomyślicie ze jestem wybrakowany...ale co tam, niech wam będzie , przecież jestem odważny pomimo ze mam tylko 11 miesięcy. No wiec powiem wam ze ja nie mam wykształconych moich klejnocikow... tak mówi moj wujek, wujek tez mówi ,że mnie naprawią( cokolwiek to znaczy to sie zgadzam :) ) Do tego jeszcze ten krótki ogonek...Moj wujek teraz o mnie dba, ale chce żebym miał jeszcze lepiej, żebym miał swój domek, taki na zawsze. No spójrzcie na mnie i powiedzcie ze zasługuje. Proszę wiec pomóżcie mi w realizacji moich marzeń, żebym mógł mieć domek na stałe, pełna miskę i kogoś kto mnie będzie kochał na dobre i zle. Prosimy ustawiać się w kolejce i dzwonić!

Kontakt

Ciocia Gosia 504 20 20 44 Ciocia Ula 696 121 429 Wujek Paweł 518 486 761

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//