identyfikator dla psa

Lady Makbet 2295

Suka

7 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lady Makbet wygląda jak mieszanka amstaffa z labradorem. Ma około 5 lat. Znaleziono ją w drugiej połowie lutego w okolicach Jachcic. W stosunku do człowieka jest przyjazna, choć na początku może się wydawać lekko nieśmiała. Jest umiarkowanie aktywna, ale jeszcze musi opanować nieciągnięcie na smyczy. Uwielbia się bawić. Piłki i inne zabawki jak najbardziej są mile widziane w jej nowym domu. Z innymi psami różnie się dogaduje. Lady posiada komplet szczepień, a przed adopcją będzie jeszcze wysterylizowana. Pytając o nią należy podać numer ewidencyjny: 0141/18.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//