identyfikator dla psa

Abi 2296

Pies

8 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Abi to mały pies w wieku około 6 lat. Został znaleziony w połowie lutego. Był wychudzony, z ranami na tylnych łapach, które zostały opatrzone. Abi jest psem umiarkowanie aktywnym. Odnajdzie się dobrze w spokojniejszym domu. W stosunku do człowieka jest przyjazny i miły. Nie pogardzi podrapaniem za uszkiem. Nawet ładnie chodzi też na smyczy. Wygląda trochę jak miniaturowa owieczka. Abi posiada komplet szczepień, a przed adopcją będzie jeszcze wykastrowany. Pytając o niego w Schronisku należy podać numer ewidencyjny: 0135/18.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//