identyfikator dla psa

Koma 2299

Suka

12 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Koma to średnia suczka w wieku około 10 lat. Znaleziono ją w okolicach Solca Kujawskiego w połowie lutego (2017r.). Koma jest przyjaźnie nastawiona do całego świata. Nie ma problemów w dogadywaniu się z innymi psami. W stosunku do człowieka również jest spokojna i przyjazna. Czasami lekko nieśmiała, ale szybko się przekonuje. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, a wędrówki z nią po parku są miłe i spokojne. Nie jest bardzo aktywna. Będzie wspaniałym towarzyszem spokojnej rodziny, która da jej dużo miłości. Szukamy jej domu z ogrodem, gdyż wchodzenie po schodach może stanowić dla niej problem. Koma jest wysterylizowana i posiada komplet szczepień. Pytając o nią w Schronisku należy podać numer ewidencyjny: 0113/17.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//