identyfikator dla psa

Rambo 2300

Pies

8 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-04-18 23:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rambo to średni, pięknie umaszczony pies. Ma około 6 lat. Do Schroniska trafił na początku maja (2017r.) z interwencji. Miał mocno poranioną i złamaną łapę, którą po długim leczeniu udało się uratować przed amputacją. Nadal kuleje, ale jest już zdrowy i gotowy do adopcji. Rambo jest psem aktywnym i najlepiej jakby zamieszkał w domu z ogrodem. Ma też spory apetyt. Do nowo poznanych osób musi na początku się przekonać, ale z czasem jest bardzo wylewny i chętnie się wita. Mamy na dzieję, że znajdzie nowy dom, który będzie o niego dobrze dbał. Rambo został wykastrowany i posiada komplet szczepień. Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 0289/17.

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy tel. +48 52 372 21 30 e-mail: adopcje@schronisko.org.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//